Aleksandra Filary

Psychoterapeuta Leczenia Uzależnień

Jestem psychologiem i specjalistą psychoterapii uzależnień. Pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz zachowań kompulsywnych (hazard, zakupy etc.). Prowadzę psychoterapię indywidualną i konsultacje rodzinne.

W pracy ważny jest dla mnie stały rozwój dlatego na bieżąco doskonalę swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach obecnie ukończyłam 4- letni kurs psychoterapii rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej. Dbam o standardy etyczne a swoją pracę poddaję superwizji.

CERTFIKAT

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !