ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA

PSYCHOLOG, SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ
Nr. certyfikatu sp/1853/2021

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Opolskim w Opolu, a także Studium Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków rekomendowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu uzyskując certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz ich bliskimi. Kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta. Dbam o warunki sprzyjające rozpoznawaniu problemów i poszukiwaniu ich rozwiązań. Wspieram w zastępowaniu destrukcyjnych form funkcjonowania zachowaniami bardziej przystosowawczymi.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy w poradniach leczenia uzależnień, stacjonarnych ośrodkach leczenia uzależnień oraz oddziale dziennym terapii uzależnień.

DYPLOM

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !