Autyzm

Klinika umysłu stara się dotrzeć nawet do najbardziej wybitnych umysłów, umysłów dzieci autystycznych, jako rodzic będziesz potrzebować wsparcia specjalisty byś Ty i Twoja pociecha mogli wejść w dorosłe życie jak najlepiej, dlatego zebraliśmy osoby które znają się typowo na danym schorzeniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jakim stopniu Twoje dziecko jest wyjątkowe skonsultuj to z osobą która ma doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na autyzm by określić stopień rozwoju, wiedzieć jak pracować na poszczególnych płaszczyznach i być świadomym rodzicem !!

Anna Jankowska

Pedagog Oligofrenopedagogika Autyzm rewalidacja

Umów wizytę

792 838 003

Zebraliśmy najważniejsze mity i fakty dotyczące autyzmu

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !