Barbara Kurpiewska

Kierownik ośrodka terapeutycznego, Ratownik medyczny, Dyplom ukończenia Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej, Certyfikat ukończenia Opiekun Osób Starszych, Studium Coachingu SPCH w Warszawie

Z osobami uzależnionymi pracuję od 28 lat. Moja misją jest pomaganie ludziom. Z zawodu jestem ratownikiem medycznym, ukończyłam też kurs pomocy osobom starszym. Z zamiłowania pogłębiałam też wiedzę z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej na studiach podyplomowych w Krakowie. Moją pracę zawodową rozpoczęłam w pierwszym prywatnym ośrodku w Polsce - Ośrodku terapeutycznym Janochy i pracowałam tam osiem lat.

Do Bielsko - Białej przyjechałam ponieważ dostałam ofertę pracy w nowo otwartym ośrodku uzależnień koło Szyndzielni ale po pół roku pracy postanowiłam stworzyć własny ośrodek i tak powstało PRIMUM VIVERE. Ciągle podnoszę kwalifikacje, dokształcam się poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z tematyką uzależnień. Wychodząc na przeciw potrzebom moich podopiecznych ukończyłam studium coachingu na SPCH w Warszawie. Pomyślnie również ukończyłam Coaching Relacji na Akademi Coachów Chrześcijańskich.

Moim celem jest wzmocnienie ich oraz wspieranie w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby. Prowadzę też fundację "Pomocna dłoń" aby ludzie uzależnieni i wykluczeni nie pozostawali ze swymi problemami sami.

Moje motto życiowe bowiem brzmi - "PO PIERWSZE ŻYĆ"

CERTFIKAT

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !