Coaching

Coaching to proces rozwoju mające podłoże psychologiczne które pomagają Tobie osiągnąć zamierzony cel. Spotkania z Coachem powodują, że Klient zaczyna modyfikować swoje działania i podejmować swoje decyzje w sposób bardziej efektywny, stając się skuteczniejszy w dążeniu do realizacji celu.

Jeśli chodzi o sytuacje wrażliwe, bardzo osobiste Coacha obowiązuje zasada poufności, jest on zobowiązany do przestrzegania kodeksu etyki IC. Coach i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy (kontrakt)

Gdzie się spotykamy…. Podczas pierwszego spotkania informacyjno – zapoznawczego zazwyczaj spotykamy się w neutralnym miejscu, ewentualnie sesje coachingowe mogą być przeprowadzane ONLINE w miejscu gdzie będziesz skupiony na sesji.

Barbara Kurpiewska

Coach Relacji

Umów wizytę

792 838 003

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !