Depresja

Depresja to podstępna choroba która często jest bagatelizowana, osoby które są uśmiechnięte „bezproblemowe” często zakładają maskę by nie ujawniać tego co jest pod spodem. Formy leczenia depresji są złożone i nie mogą polegać jedynie na farmakologii ze względu na możliwość uzależnienia się od leków psychoaktywnych które maskują sedno problemu bez rozwiązywania go. Leki są czasami niezbędne do tego by pomóc osobie chorej wyjść z domu, jednak sednem leczenia jest terapia z psychoterapeutą lub psychologiem i pracowanie nad problemem.

Nasi specjaliści pomogą Tobie holistycznie, depresja jest spowodowana sytuacją życiową która dotyka Ciebie osobiście jak nikogo innego, czy to problemy finansowe, trauma, toksyczne relacje, brak akceptacji etc.

Ważne: Każdy psycholog, psychoterapeuta ma kontakt z lekarzem psychiatrą jeśli zaistnieje potrzeba włączenia leczenia farmakologicznego (za zgodą pacjenta).

Umów wizytę

792 838 003

Nasi specjaliści OD LECZENIA DEPRESJI

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !