Ewelina Białek-Talaga

Jestem Psychologiem i Psychoterapeutą od 17 lat w ramach pracy zawodowej pracuję z pacjentami. Swoje doświadczenie zdobywam w Oddziałach Psychiatrycznych, Proradniach Zdrowia Psychicznego, a także w Ośrodku Odwykowym

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Szkolenia z zakresu Psychoterapii w ramach Polskiego Instytutu Psychoterapii Krótkotermonowej, Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego oraz MCKP Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moja praca jest superwizowana przez superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Pschologicznego.

Moja oferta obejmuje poradnictwo psychologiczne, diagnostykę oraz psychoterapię indywidulaną dla osób dorosłych.

Zapraszam pacjentów borykających się problemami psychicznymi, trudnościami życiowymi, a także zdecydowanych na pracę nad własnym rozwojem.

Choroby:

DYPLOM

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !