GRZEGORZ ŚWIĘCH

SOCJOLOG, CERTYFIKOWANY SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ

Jestem absolwentem socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim o specjalności praca socjalna. Posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień PARPA. Od 5 lat pomagam osobom uzależnionym od alkoholu, innych substancji psychoaktywnych oraz ich rodzinom.

Prowadzę terapię indywidualną i grupową uzależnień. Pracuję z pacjentami współuzależnionymi w kontakcie indywidualnym. Zajmuję się także diagnozowaniem uzależnienia od narkotyków, leków, hazardu, nadużywania internetu oraz gier.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych znajdują się również osoby z syndromem DDA. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w oddziale stacjonarnym terapii uzależnień, poradni terapii uzależnienia i współuzależnienia oraz punkcie konsultacyjnym. Dbając o odpowiedni poziom swojej pracy uczestniczę systematycznie w superwizji.

DYPLOM

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !