Lucyna Parcia

Specjalista terapii uzależnień
NR. certyfikatu sp/1330/2017

Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną na UJ w Krakowie, a także uzyskałam certyfikat specjalisty terapii uzależnień Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii.

Zawodowe doświadczenie zdobywam w pracy w oddziale dziennym psychiatrycznym, w poradnictwie dla osób uzależnionych (głównie od alkoholu i narkotyków) i ich bliskich.

Doświadczenie:

CERTYFIKAT

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !