Renata Kacorzyk

- Kierownik Terapii
- Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień
- Specjalista pielęgniarstwa psychiatrycznego
nr. certyfikatu 328

Swoje doświadczenie z terapią zaczęłam po ukończeniu Zespołu Szkół Medycznych w Bielsku - Białej. Jako Specjalista Pielęgniarstwa Psychiatrycznego dostałam możliwość kształcenia się w rozwiązywaniu problemu jakim jest uzależnienie. Całe swoje życie uczę się i kształcę by pogłębiać wiedzę i jakość mojej pracy jako terapeuty.

Choroby:

Doświadczenie teoretyczne które otrzymałam od tak wspaniałych ludzi przekładam na wieloletnią prace w Oddziale Terapii Uzależnień od Alkoholu w Andrychowie około 30lat, i doświadczenie w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień Primum - Vivere w Kozach od 15lat do dnia dzisiejszego.

DYPLOM

Nasza kadra, spesjaliści, zespół

Terapia Indywidualna Choroby i Zaburzenia, Terapia Rodzin i Par

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !