TERAPIA RODZIN I PAR

Jeśli Twój związek wisi na włosku, masz problemy z komunikacją i nie potrafisz porozumieć się z partnerem, umów wizytę ze specjalistą, możliwe że przyczyna jest błaha a jej skutki mogą być bolesne...

Umów wizytę by na nowo umieć rozmawiać, rozumieć siebie nawzajem (terapeuta, psycholog) lub jeśli podjęliście decyzję, rozstać się w zgodzie (mediator).

XXI wiek jest pełen rozpraszaczy, mediów społecznościowych,nasza uwaga skierowana jest w ekran telefonu na zdjęcia innych nie widząc co mamy obok, osaczeni jesteśmy z każdej strony, pęd życia powoduje że tworzymy rodziny na papierze bez miru domowego by to zmienić trzeba nauczyć się rozmawiać o uczuciach i chcieć je zrozumieć.

Spotkajcie się ze specjalistą by przypomnieć sobie czemu jesteście razem.

Aleksandra Filary

Psychoterapeuta Leczenia Uzależnień

Umów wizytę

792 838 003

Czym jest psychoterapia, terapia, konsultacja z psychologiem?

WAŻNE !!! Pacjent przy spotkaniu z psychologiem ma pewność że informacje i tematy które będą poruszane na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą są poufne i obowiązuje naszego Specjalistę kodeks etyki. Psycholog i Klient wspólnie ustalają zasady współpracy.

Wiemy, że życie nie zawsze jest usłane różami i musisz zdawać sobie sprawę, że jeśli psycholog lub psychoterapeuta ma Tobie pomóc z danym problemem musisz być szczery, nasi specjaliści opierają się na wywiadzie który przeprowadzą z Tobą jak i własnym doświadczeniu, dlatego ważne jest żebyś zdawał/a sobie sprawę, że to co jest na spotkaniu zostaje między terapeutą a pacjentem, wtedy będziesz widział rezultaty leczenia !